Prisijunk

Įveskite Dalyvio vardą ir slaptažodį:

 

Pamiršote slaptažodį?


Apklausa

Ar keisite gyvenimo būdą po atostogų?
Apklausų rezultatai


Dieta pagal kraujo grupę

Kategorija: Dietos
Autorius: Nata Monkevičienė

Anot šios dietos, pomidorai - tinkamiausia da
ržovė pirmos kraujo grupės atstovams.

Populiari dieta pagal kraujo grupę įrodinėja, kad kraujo sudedamosios dalys, kurios kovoja su virusais ir infekcijomis, žmogui suvalgius netinkantį jo kraujo grupei produktą, pradeda kovoti su jame esančiomis maisto medžiagomis. Teigiama, jog kiekvienos kraujo grupės atstovai turi panašų charakterį – medžiotojai, žemdirbiai, kiti. Ir turi valgyti tik tai kraujo grupei tinkamus produktus.

 

Pirmos kraujo grupės žmonėms tinka mėsa (išskyrus kiaulieną, antieną), negalima bulvių, baklažanų. Labai sveika pomidorai.

 

Antros kraujo grupės atstovai turėtų būti vegetarai. Ir netgi pienas jiems, anot šios dietos, kenkia. Geriau tinka rauginti pieno produktai.

 

Trečios kraujo grupės žmonės neturėtų valgyti raudonos mėsos, vištienos. Tinka aviena, triušiena. Negalima granatų ir persimonų.

 

Ketvirtos kraujo grupės žmonėms tinka aviena ir kalakutiena, žuvis. Netinka paprika, apelsinai, bananai. Tinka citrinos, greipfrutai, kivi.

 

Ši dieta oficialios medicinos yra kritikuojama, nes yra moksliškai neįrodyta, be to, jos siūloma mityba yra neįvairi. Nors kai kurie žmonės sako, kad mityba pagal kraujo grupę jiems labai tinkama, tačiau tikrai yra pirmą kraujo grupę turinčių vegetarų, ar žmonių labai mėgstančių mėsą, kurių kraujo grupė antra. J Siūlome jums pamėginti maitintis pagal visoms kraujo grupėms tinkamą ir mediciniškai patvirtintą sveikos mitybos piramidę. Ką valgyti, remiantis šia piramide, paaiškins mūsų rubrika "Maistoforas".