Prisijunk

Įveskite Dalyvio vardą ir slaptažodį:

 

Pamiršote slaptažodį?


Apklausa

Ar keisite gyvenimo būdą po atostogų?
Apklausų rezultatai


Vitaminų ir baltymų dieta

Kategorija: Dietos
Žuvį ir vaisius ši dieta rekomenduoja valgyti atskirai.

Žuvį ir vaisius ši dieta rekomenduoja valgyti
atskirai.

Besilaikydami šios dietos per dešimt dienų galite numesti net iki 5-7 kilogramų.

Šios dietos esmė – galima valgyti tik produktus, kuriuose gausu baltymų ir vitaminų. Jokių riebalų ir angliavandenių. Draudžiama maistą gardinti padažais ir užpilais (pomidorų padažu, majonezu, aliejumi, grietine). Druskos vartojimą turėsite apriboti iki minimumo. Baltyminis ir vitamininis maistas valgomas atskirai.


Galima gerti tik mineralinį ar paprastą vandenį bei nesaldintą arbatą. Skysčių kiekis neribojamas. Griežtai draudžiami bet kokie kiti gėrimai: limonadas, sultys, alkoholis. Kadangi dieta suplanuota taip, kad valgyti reikia 6 kartus per dieną, tai nespėjama išalkti.


Dienos meniu:

8.00 – du virti kiaušiniai (baltymai);

10.30 – vienas greipfrutas (vitaminai);

13.00 – 200 gr. virtos neriebios mėsos (baltymai);

15.30 – du obuoliai (vitaminai);

18.00 – 200 gr. virtos žuvies (baltymai);

20.30 – vienas didelis apelsinas (vitaminai).Vietoj kiaušinių, mėsos ar žuvies galite vartoti kitus baltyminius produktus – neriebią varškę, sūrį, paukštieną ar kt. Vietoj vaisių – daržoves, pavyzdžiui, burokėlius, morkas, agurkus, pomidorus, paprikas. Tik nevalgykite saldžių vaisių, tokių kaip vynuogės, bananai, abrikosai. Taip pat ir bulvių.


Jei norite numesti daugiau, negu 5-7 kilogramus, po dešimties dienų padarykite poros savaičių pertrauką ir vėl sugrįžkite prie šios dietos.

Būkite atsargūs ši dieta yra labai griežta!