Pamiršote slaptažodį?

Prašome įvesti savo Dalyvio vardą arba el. pašto adresą. Instrukcijos slaptažodžio atnaujinimui bus atsiųstos Jums nedelsiant.

el.p. adresas/ vartotojo vardas:

Grįžti į prisijugimo formą 


Apklausa

Ar keisite gyvenimo būdą po atostogų?
Apklausų rezultatai


Dieta.lt FORUMAS
Atsakymai: 13 - Psl. (2): 1[2]
dalyvio atvaizdas
Paskelbta
Grd 06 2010 - 12:49
Atsakymo tema
re: esmeraldos dieta

net nepatariu pradeti sitos dietos laikytis  

Paskelbta
Grd 06 2010 - 11:55
Atsakymo tema
re: esmeraldos dieta

Jeigu nesi praktikavusi badavimo, ir sekmingai badavusi(sekmingai - kad po jo, neatsirytum ir neataugtum, nes tam reikia praktiskai beprotisku pastangu, ir ne tik, cia pagrinde groja dvasios stiprybe! ) Tada nuosirdziai sakau - nereikia, vistiek nusivilsi, sukudusi ataugsi! 10k greiciau nei numetei! Po bado nesuvaldomas apetitas islieka 3 savaites, jei nesportuoji, ir dvasiskai nestiprini/nelaveji, progresas bus tik 5minutems, o paskui slegiantis atkritimas i dar didesne skyle. Pasigalvok, ir daryk isvadas. Jei esi protinga, pasirinksi tinkamai. Linkiu sekmes tavo pasirinkime.

Ir dar. Yra gerai, jei badaujant niekam nesipasakosi (jei nujauti, kad bus tik negatyvas, o ne pozityvas is ju) Negatyvas veikia(nesvarbu kad jo nepajauti, jei nematai tai dar nereiskia, kad jo nera) Ir gali iveikti net stipriausiai nusiteikusia asmenybe. Cia nuosirdus patarimas. As praktikavau sekmingai bada, skaiciau tam tinkama literatura(kuri man tinka asmeniskai). Praktikuosiu ir toliau, kai/jei imsiu sportuoti reguliariai, siuo metu del tam tikru fiziniu nusiskundimu negaliu to daryti.

stai apie negatyvia itaka(ir kaip jos atsikratyti), nepatingek ir isklausyk iki galo, nesvarbu, kad ilga paskaita, bet itariu visu turtingiausia is visu, kokia kada teko girdeti. Man buvo uztikrintai taip paskutiniu 30 metu moksliniai tyrimai.

http://soundcloud.com/sveikime-uoliai/destytojas-jonas-markunas-2010-11-22-seimos-formavimas

 
vingible

Paskelbta
Grd 07 2010 - 05:31
Atsakymo tema
re: esmeraldos dieta

Kai jėgų nebeturėsi, net daugiau pavaikščiot, ar ką sunkesnio pakelti, pamatysi kokia "naudą" turi tokios dietos, patarčiau rinktis jau geriau sveiką, subalansuotą mitybą, bent būsi tikra, kad nekenki savo organizmui, nes dabar aš matau tik alinimą, per kurį organizmas negauna reikalingų medžiagų. Ir manau, kad jei jau ir laikytumeis tokios dietos, ji reikalauja nemenko pasiruošimo, tik klausimas kada pratrūktum, abejoju ar ilgai temptum pusbadžiu  
Atsakymai: 13 - Psl. (2): 1[2]
Tik registruoti dalyviai gali rašyti atsakymus.